poniedziałek, 24 grudnia 2012

Gwiazdkowe prezenty
Dzisiaj dużo zdjęć, bo dopiero teraz mogę je pokazać :)
Pierwszy raz bawiłam się z koralikami z dwoma dziurkami i muszę przyznać, że całkiem sympatycznie się z nimi pracuje. Koraliki te pozwalają na stworzenie bardzo ciekawych form. Tym razem jednak ograniczyłam się do bardzo prostego wzoru i stonowanych kolorów, żeby bransoletka pasowała do codziennego stroju. Bransoletka ma 1,8cm szerokości.
Tutaj trochę bardziej elegancka bransoletka, ale dzięki temu, że jest cieniutka (1cm) spokojnie może być uzupełnieniem stroju powszedniego. Do jej stworzenia użyłam czarnych koralików FirePolish o średnicy 4mm oraz koralików Toho w rozmiarze 11o.I znowu coś czego użyłam po raz pierwszy, a mianowicie Spike Beads. Trochę się nakombinowałam z tymi koralikami, bo nie bardzo wiedziałam jak je 'ugryźć', ale udało się i jestem zadowolona z efektu. Kolczyki miały być małe i razem z biglem mają niecałe 4cm długości. 


 

Kolejne maluszki. Kolczyki powstały z 4,5mm kulek barwionego jadeitu. Całość ma niecałe 3cm długości.I ostatnie drobiazgi - razem z biglem prawie 4cm długości. Bardzo podoba mi się ten kształt, a połączenie 6mm kulek onyksu z antycznym brązem wyjątkowo przypadło mi do gustu. Mam nadzieję, że siostra też będzie z nich zadowolona.

1 komentarz:

  1. Bransoletka piękna! Też przymierzam się do koralików duo, ale jakoś nie umiem ich zastosować ;) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...